طراحی علمی ، تنوع ساخت ، کیفیت برتر و رضایت مشتری

معرفی شرکت

شرکت طراحان صنعت پویان پارس یک شرکت خصوصی است که به عنوان یک شرکت مستقل، در سا1390 ۰ فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با اتکا به دانش وتخصص چندین ساله خود ، مجوزها و گواهینامه‌های رسمی خود در زمینه مشاوره ،طراحی و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق توانسته پروژه های صنعتی و اداری مختلفی در سرتا سر کشور با درجه کیفی بالا ارائه دهد.

طراحی و مهندسی
شرکت طراحان صنعت نوین پارس با برخورداری از نیروهای مجرب مهندسی و بکارگیری از دانش روز و نیز روش های پیشرفته برنامه ریزی و کنترل در بخش سیستم های اعلام واطفا حریق و نیز ثبت دقیق سوابق پروژه با الویت ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتری در سریعترین زمان، توجه به ایمنی کارکنان نقش خود را به بهترین نحو در فاز طراحی و مهندسی پروژه ایفا می نماید.
مشاوره
با توجه به سیستم های اعلام و اطفای حریق که روزبه روز اهمیت بسزایی در صنایع مختلف پیدا میکنند و باتوجه به سوابق کاری شرکت ، بر ان شدیم تا مشاوره دقیق بر اساس اخرین استانداردهای روز را به همکاران و صنایع ارائه بدهیم وبتوانیم فدمی در جهت عمران و آبادانی کشور برداریم .
طراحی
شرکت طراحان صنعت نوین پارس با توجه به تجارب خود از توانایی بالایی برای اجرای پروژه های EPC برخوردار است از آنجایی که برخی پروژه ها توسط کارفرمایان بصورت EPC تعریف شده است، لذا شرکت طراحان صنعت نوین پارس با تشکیل مشارکت های خارجی و داخلی در جهت تأمین تجهیزات پروژه ها اقدام نموده است.
نصب و راه اندازی پروژه
با تکیه بر مدیران پروژه و مهندسان با تجربه ونیز کنترل دقیق برنامه زمانبندی و با برخورداری از نیروهای متخصص کلیه اعم از آماده سازی، تجهیز کارگاه، راه های دسترسی تا نصب تجهیزات ، نظارت بر تست های راه اندازی و نهایتا آموزش و نظارت بر بهره برداری منطبق بر کلیه استانداردهای روز دنیا و با الویت سطح رضایتمندی مشتری انجام می گیرد.

ماموریت

ما این جا هستیم تا به مشتریان‌مان به بهترین شکل کمک کنیم. ما با استراتژی‌مان زندگی می‌کنیم و با تمام هیجان کارمان را در اولویت قرار می‌دهیم تا با خلق فناوری ساده و در عین حال بسیار ظریف و برازنده مشتریان‌مان را راضی نگه داریم و به صورت تمام وقت بهترین خدمات را به آن‌ها ارائه دهیم. هر روز، تمام انرژی سازمان را متمرکز میکنیم تا موانع را از سر راه برداریم، بازارهایی جدید بسازیم و آن‌قدر به غیر ممکن‌ها خیره شویم تا خود غیر ممکن‌ها به ما لبخند بزنند.

چشم انداز

با قدرت دادن به شرکت ها و صنایع جهت راه‌اندازی سیستم های اعلام واطفاء حریق و سیستم های ابزار دقیق  به آنها کمک می کنیم تا با کمترین دغدغه و بیشترین تمرکز به تحقق ایده خود بپردازند.

من زبانه # 3 محتوا هستم. برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. قطره باران می تواند شنیده ضربه زدن به پنجره، که باعث شده او را بسیار ناراحت کننده احساس. در مورد اینکه اگر کمی طولانی بخوابم، این همه مزخرف را فراموش میکنم.

• دارای مجوز فعالیت از سازمان آتش نشانی وسازمان مهندسی ساختمان استان اصفهان
• جواز كسب از اتحاديه صنف لوازم ايمني،كلاه و تجهيزات آتش نشاني تهران
• داراي مجوز فعاليت از سازمان آتشنشاني
• عضو انجمن خدمات مهندسي
• داراي جواز كسب از اتحادية برق و الكترونيك
• عضو سازمان مهندسي استان اصفهان
• عضو انجمن آهن و فولاد ايران
• عضو انجمن شركتهاي آب و فاضلاب ايران
• عضو اتاق بازرگاني و صنايع و معادن و كشاورزي ايران

سخن مدیران

یکی از علل اصلی موفقیت شرکت ها داشتن تعهد ، تخصص ، خلاقیت و احترام به نیازهای مشتریان می باشد درهمین راستا شرکت هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت کامل به خواسته های مشتریان گوش فرادهند و سپس آن را با دانش به روز و فناوری  در بالاترین سطح، پروژه را در بهترین سطح کیفی تحویل دهند. شرکت طراحان صنعت پویان پارس به منظور تداوم فعالیتهای خود، گسترش نفوذ در بازار و تحقق امر کیفیت با رویکرد مسئولانه نسبت به ارائه کلیه خدمات، رضایت مشتریان را در اولویت برنامه های خود قرار داده است. زیرا اعتقاد داریم که رسیدن به تمامی هدف های سازمان با رضایت مشتری میسر خواهد شد.

پس از گذشت فراز و نشیب های بسیاری در سال های متمادی ومشکلات فراوان در زمینه تجهیزات اعلام و اطفا حریق هر روز قدمی استوارتر برمیداریم تا بتوانیم تعریفی کامل تر از این سیستم ها را به صنایع و سازمان های مختلف ارائه دهیم ، امید است در کنار تمامی تغییرات به یاری خداوند متعال و با حمایت همیشه سبز خانواده گرانمایه پویان پارس، عرصه های موفقیت را در نوردیم و به هدف غایی برسیم.

مدیریت عامل شرکت با حمایت و همراهی مدیران متعهد و همکاران متخصص طراحان صنعت پویان پارس التزام خود را به خط مشی حاضر را اعلام نموده است و در راستای تحقق اهداف و سیاستهای سازمان، تمامی تلاش خود را در جهت اجرایی نمودن به کار می بندد.

نماندگی سوم

ادرس و مشخصات نماینده

نماندگی چهارم

ادرس و مشخصات نماینده

نماندگی پنجم

ادرس و مشخصات نماینده